Narovnávání vlasů

Trápí vás příliš vlnité vlasy, které i po vyžehlení brzy změní tvar? Toužíte po rovných vlasech?

Pak se objednejte na bezplatnou konzultaci narovnání vlasů systémem Retex, což je japonská metoda firmy BioIonic používaná pro trvalé narovnání vlasů. Je to první profesionální vlasová péče, která využívá k narovnání vlasů přirozené ionty.

Nejenže jsou vlasy trvale narovnané do doby, než odrostou, ale navíc jsou posíleny a stanou se hebčími a jemnějšími.

Retex může být použit na všechny typy vlasů, vyjma velmi zesvětlených blond vlasů. A 14 dnů před a po proceduře nesmí být vlasy barveny.

Jak to celé funguje?

Bio Ionic – Profesionální péče o vlasy využívá technologicky vyspělý Komplex přirozených iontů (Natural Ion Complex™) k zavedení přirozených, zdravých iontů k vlasům. Přirozená energie iontů je dostatečně silná na to, aby rozrušila shluky molekul vody na mikroskopicky drobné částečky (proces atomizace), čímž umožní kosmetickým přípravkům a vlhkosti proniknout vlas skrz-naskrz. To znamená, že je v něm obnovena rovnováha vlhkosti a vlasová kutikula je scelena. Přípravky vyrobené metodou „Bio Ionic – Profesionální péče o vlasy” dosahují okamžitých výsledků. Vlasy jsou obnoveny, ozdraveny a posíleny a stanou se jemnějšími, hladšími a lesklejšími. A hlavně i rovnějšími.