PRO FIBER – představení novinky od L´Oréal Professionnel

Po několika letech vědeckého výzkumu věnovanému poškození vlasů představil L´Oréal Professionnel novou řadu PRO FIBER. Jedná se o program celkové regenerace vlasů s dlouhodobým účinkem, který začíná službou v salonu a pokračuje domácí péčí, čímž efekt vydrží až po dobu 6 týdnů.

Celá řada byla představena v Praze v červnu tohoto roku a k dostání bude exkluzivně pouze ve vybraných salonech. Všichni kadeřníci pracující s PRO FIBERem totiž musí splňovat požadavky na provedení diagnostiky vlasů, která je nedílnou součástí této služby.

Zúčastnili jsme se nejen slavnostního představení této novinky, ale i jsme ji vyzkoušeli na svých vlasech. Výsledek můžete vidět v přiloženém videu:

 

A jak jsme s PRO FIBERem spokojeni?

Výsledky nás mile překvapují – vlasy jsou po provedení služby na salonu hebké, lesklé a se zacelenými konečky. Klientky se vracejí i po měsíci s krásně zářivou barvou a vlasy plnými života, které se nelámou a netřepí.

Pro koho je služba PRO FIBER vhodná?

Trápí vás poškozené vlasy? Rychle se vám vymývá barva, nebo vám rychle po barvení chytá blond žlutý nádech? Třepí se vám konečky vlasů? Jsou vaše vlasy bez lesku a hrubé na dotek? Pokud jste alespoň jednou odpověděla ANO, pak je pro vás salonní služba PRO FIBER ideální. Naše Stylistky vám rády vyberou, která ze tří řad PRO FIBERu je pro vaše vlasy nejlepší a s jakými produkty byste měla pokračovat v domácím použití, abyste si efekt udržela až po dobu 6 týdnů.

Jak dlouho služba trvá a kolik stojí?

Služba PRO FIBER u nás v salonu navýší vaši běžnou návštěvu pouze o 10 minut, je proto vhodná i pro velmi vytížené ženy, které si nemohou kvůli času dovolit naše obřady Kérastase.

Cena služby je 190,- a je možné ji spojit nejen se stříháním, ale i provést v den barvení. Samozřejmě můžete dorazit i pouze na foukanou a aplikaci PRO FIBERu (klientky si pochvalují, že díky zacelení konečků mají pocit čerstvě ostříhaných vlasů).