STEAMPOD – parní žehlička v Top Style Salonu

Jedinečné spojení parní žehličky a produktů s technologií Pro-Keratin se nachází ve službě Steampod, kterou si mohou vychutnat všechny naše klientky.

Steampod není pouze žehlička, která bez poškození vyžehlí vlasy, ale i cesta k lesklým a hladkým vlasům, které si zachovávají objem. Dokonce se dají i pomocí Steampodu vlasy šetrně navlnit.

Jak se Steampod používá?

Do vlasů se vetře  krém s technologií Pro-Keratin (kadeřnice volí vhodný podle stupně zcitlivění vlasů) a na konečky se použije speciální olejíček. Vlasy se vyfoukají na cca 80% (ne tedy zcela do sucha jako u běžných žehliček) a může se žehlit.

Více i v našem videu:

Jak často je dobré na službu chodit?

Efekt ve vlasech vydrží cca 3 umytí (záleží na poréznosti vlasů klientky). Je proto možné chodit pravidelně, nebo využít této služby pouze při klasické návštěvě (Steampod je možné použít po střihu i barvení).

Kolik služba Steampod stojí?

U nás v salonu neúčtujeme za použití Steampodu žádný příplatek. Všechny klientky ho mají v ceně klasické foukané a je jen na domluvě mezi nimi a kdeřnicí, zda si nechají vlasy vyfoukat přes kartáč, nebo vyzkouší Steampod.