O salonu

Náš salon nabízí profesionální kadeřnické služby v designovém prostředí nedaleko centra Plzně, kde si dokonale odpočinete a zapomenete na starosti všedního dne. Chceme, aby každá návštěva byla pro naše klienty výjimečným zážitkem. Klademe důraz na výjimečnou péči o klienta a individuální přístup, kdy se kadeřnice po celou dobu návštěvy věnuje pouze jednomu klientovi, aby si čas strávený u nás v salonu užil na maximum.

V nabídce máme mimo běžných kadeřnických služeb nadstandarní trichologickou konzultaci, prodlužování vlasů nejmodernější technikou, bezamoniakové barvení a trendy barvící techniky typu contouring nebo balayage.

Celý tým spojuje vášeň pro kadeřnickou profesi.

Pracujeme výhradně s kvalitními značkami L´Oréal Professionnel a Kérastase Paris, pyšníme se titulem Salon Expert Premium, který jsme v Plzeňském kraji získali jako první, a všechny kosmetické novinky máme na saloně ihned po jejich uvedení na trh.

Nabízíme stoprocentní servis, osobní přístup a příjemné prostředí s kadeřníky, kteří jsou pravidelně proškolováni. Zúčastňují se stáží na nové trendy v barvení i střizích, mají za sebou i školení pod vedením špičkových zahraničních kadeřníků. Sledujeme a udáváme módní trendy a snažíme se neustále vzdělávat, abychom vám mohli vytvořit stylový účes, který zvýrazní vaši osobnost.

Naši klienti si u nás mohou odpočinout s jistotou, že o ně bude perfektně postaráno. V salonu je možnost bezplatného připojení na wifi a zákazníci mohou využít pro inspiraci nejen nejnovější magazíny, ale i ipad s galerií účesů. Nechte o sebe hýčkat našimi profesionály a vychutnejte si u toho výtečnou kávu Nespresso. Veškeré nápoje podávané u nás v salonu jsou pro klienty zcela zdarma a považujeme je za běžnou součást servisu. Když budete mít chuť na druhou kávu, nemáme problém vám ji uvařit. Jen sekt naléváme pouze osobám starším 18 let, a nemusí to být jen nevěsta, která potřebuje během velkého dne uklidnit.

V Top Style Salonu pracují kadeřníci s různou mírou zkušeností, kteří jsou pečlivě vybíráni, aby každý náš klient byl maximálně spokojen. Všichni mají několikaletou praxi s moderními technikami střihů a barvení a před nástupem procházejí zaškolením mimo jiné i na komunikaci s klienty. Stylist garantuje kvalitní práci pro každodenní účesy i výjimečné události. Senior Stylist přidává k perfektní práci i své kreativní nápady a přichází s vlastními podněty na změnu barvy a střihu. Top Stylist je nejvyšší kategorií našeho salonu. Garantuje nejlepší možný servis a kreativitu, je špičkou ve svém oboru.

  • 5.5.2015

    Stali jsme se Salonem Expert Premium

    Díky perfektním službám, nadstandardnímu přístupu ke klientům a modernímu prostředí jsme byli vybráni do komunity Salon Expert Premium. Ta sdružuje špičkové salony pracující se značkou L´Oréal Professionnel. Aktuál...více
  • 24.3.2015

    Pozvánka - Slavnostní otevření salonu

    Rádi bychom vás co nejsrdečněji pozvali na slavnostní otevření našeho salonu, které proběhne 15.4.2015. Program je nachystaný po celý den - stavit se za námi můžete mezi 8. a 19. hodinou. Čekat na vás bude nejen občers...více

ajax-loader-gif