O salonu

Prestižní kadeřnictví Top Style Salon se nachází Logo - Salon Premiumv centru Plzně a uspokojí i nejnáročnější klientelu. U nás můžete zažít pocit výjimečnosti, kdy se kadeřnice po celou dobu návštěvy věnuje pouze a jen vám.

Pracujeme výhradně s kvalitními značkami L´Oréal Professionnel a Kérastase Paris, pyšníme se titulem Salon Expert Premium, který jsme v Plzeňském kraji získali jako první, a všechny kosmetické novinky máme na saloně ihned po jejich uvedení na trh.

Nabízíme stoprocentní servis, osobní přístup a příjemné prostředí s kadeřníky, kteří jsou pravidelně proškolováni. Zúčastňují se stáží na nové trendy v barvení i střizích, mají za sebou i školení pod vedením špičkových zahraničních kadeřníků. Sledujeme a udáváme módní trendy a snažíme se neustále vzdělávat, abychom vám mohli vytvořit stylový účes, který zvýrazní vaši osobnost.

Naši klienti si u nás mohou odpočinout s jistotou, že o ně bude perfektně postaráno. V salonu je možnost bezplatného připojení na wifi a zákazníci mohou využít pro inspiraci nejen nejnovější magazíny, ale i ipad s galerií účesů. Nechte o sebe hýčkat našimi profesionály a vychutnejte si u toho výtečnou kávu Nespresso.

V Top Style Salonu pracují kadeřníci s různou mírou zkušeností, kteří jsou pečlivě vybíráni, aby každý náš klient byl maximálně spokojen. Všichni mají několikaletou praxi s moderními technikami střihů a barvení a před nástupem procházejí zaškolením mimo jiné i na komunikaci s klienty. Stylist garantuje kvalitní práci pro každodenní účesy i výjimečné události. Senior Stylist přidává k perfektní práci i své kreativní nápady a přichází s vlastními podněty na změnu barvy a střihu. Top Stylist je nejvyšší kategorií našeho salonu. Garantuje nejlepší možný servis a kreativitu, je špičkou ve svém oboru.

  • 5.5.2015

    Stali jsme se Salonem Expert Premium

    Díky perfektním službám, nadstandardnímu přístupu ke klientům a modernímu prostředí jsme byli vybráni do komunity Salon Expert Premium. Ta sdružuje špičkové salony pracující se značkou L´Oréal Professionnel. Aktuál...více
  • 24.3.2015

    Pozvánka - Slavnostní otevření salonu

    Rádi bychom vás co nejsrdečněji pozvali na slavnostní otevření našeho salonu, které proběhne 15.4.2015. Program je nachystaný po celý den - stavit se za námi můžete mezi 8. a 19. hodinou. Čekat na vás bude nejen občers...více

ajax-loader-gif