Dámský střih

Kvalitní střih je základem pro dobře vypadající účes, který si zvládnete upravit i sama doma. Volíme ho vždy s ohledem na texturu vlasů – jiný sedne rovným vlasům a zcela odlišný ocení kudrnaté ženy.

Barvení

Ta pravá barva podtrhne osobnost klientky a dodá jas do obličeje. Proto je u nás vždy na začátku každé služby konzultace, kdy probereme, co se vám líbí a co naopak ne. A podle toho vám kadeřnice doporučí účes na míru. Můžete od nás odcházet s přirozeným odstínem i výraznější barevnou kreací, vždy podle vašeho přání.

Mezi naše služby patří i moderní techniky zesvětšťování vlasů jako je balayage.

Pánský střih

Pánskému střihu věnujeme preciznost, díky které každému vytváříme slušivý střih snadno udržovatelný doma. Samozřejmostí pro nás je relaxační mytí s masáží před střihem a opláchnutí po střihu, abyste od nás mohli zpět do práce nebo rovnou odejít na společenskou událost.

Proměna

Přestal vás bavit účes, který nosíte dlouho? Nebo jste delší dobu nebyli u kadeřnice? Pak se svěřte do rukou našich stylistek. Jsme specialisté na kompletní změny, kdy vám vymyslíme účes na míru od střihu přes barvu až po závěrečnou úpravu. Navíc vám ukážeme, jak si upravovat vlasy doma a jaké produkty k tomu používat.

Relaxační obřady

Užijte si chvíli jen pro sebe a dopřejte si jeden z obřadů Kérastase. Pojí v sobě velmi příjemnou relaxační masáž hlavy, kterou umocní naše masážní mycí boxy, a hloubkové ošetření luxusní profesionální vlasové kosmetiky, se kterou v Plzni pracujeme exkluzivně jen u nás v Top Style Salonu.